MARCIN I MATEUSZ WOJCIECHOWSCY - FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA
POŚREDNICTWO | Polnischehandwerke.pl
POŚREDNICTWO

Z nami znaleźć dobrego pracownika to tylko formalność


 

building-1080603

Wiemy jak ciężko jest czasami znaleźć dobrego pracownika i do tego w odpowiednim czasie, gdy akurat gonią terminy i jest potrzebny fachowiec, który będzie gotowy od zaraz do pracy. Dla wielu firm poszukiwanie odpowiednich osób jest procesem długotrwałym i jednocześnie kosztownym. Naszą główną ideą jest profesjonalna pomoc niemieckim i szwajcarskim pracodawcom w poszukiwaniu odpowiednich pracowników do wykonywania swoich obowiązków na budowach.

Dzięki temu, że każdego dnia współpracujemy z wykwalifikowanymi fachowcami, którzy oferują najwyższą jakość usług oraz rzetelną pracę, mamy możliwość pomocy innym firmom w kojarzeniu polskich fachowców z zagranicznymi pracodawcami.

Z pełną konsekwencją staramy się współdziałać w rozwoju branży budowlanej w Niemczech oraz Szwajcarii, dzięki pomocy firmom z tych krajów w zatrudnianiu polskich specjalistów.

 


Pomagamy znaleźć dobrych fachowców


 

working-1024382

Z pełną konsekwencją i zaangażowaniem doskonalimy nasze umiejętności oraz budujemy swoje doświadczenie zawodowe, zarówno na rynku budowlanym, jak rynku pracy. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży, pozwoliło nam na skuteczny i dynamiczny rozwój oraz pomogło nam wypracować i udoskonalić nasze skuteczne i efektywne metody pracy.

Codziennie dzielimy się swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem z innymi. Posiadamy także własną bazę wykwalifikowanych specjalistów, którzy mogą być w każdej chwili gotowi do pracy.

Nasze nowoczesne rozwiązania optymalizowane w odniesieniu do indywidualnych potrzeb każdego klienta, pozwalają na obniżenie kosztów zatrudnienia i dynamiczne dostosowywanie jego struktury do wymogów dyktowanych przez rynek.

 


Dla nas liczy się człowiek, bo to on daje swoje ręce do pracy


 

construction-857143

Oferujemy możliwość pracy dla osób w każdej grupie wiekowej i o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym. Pomagamy w poszukiwaniu kandydatów do pracy zarówno wśród osób z wysokimi kwalifikacjami i bogatym doświadczeniem zawodowym jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę. Chcielibyśmy

 


Oddelegowanie pracowników czyli Leasing kadry fachowców


 

Zdarza się, że w zależności od sezonu, nasza firma posiada większe lub mniejsze zapotrzebowanie na pracowników budowlanych oraz wykwalifikowanych fachowców. W swojej ofercie kierujemy się zasadą równowagi i współpracy, dlatego nasza oferta skierowana jest dla firm, które aktualnie generują dużą ilość pracy, a tym samym posiadają duże zapotrzebowanie na pracowników.

Stosowanie leasingu pracowniczego pozwala przenieść większość obowiązków pracodawcy wynikających z litery prawa, na naszą firmę. Redukując tym samym ilość dokumentów i pracy związanych z obsługą pracowników w każdej firmie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest przeniesienie siły pracowniczej do innego sektora oraz zredukowanie pracy docelowej firmy związanej z dokumentacją pracowniczą.

Wszystkie usługi są dostosowywane do potrzeb klienta w celu maksymalizacji korzyści płynących z realizacji usługi i minimalizacji jej kosztów.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty wynajęcia i oddelegowania pracowników, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym biurem. Nasza kadra konsultantów odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz rozwieje wszelkie wątpliwości.

 


SERDECZNIE ZAPRASZAMY