MARCIN I MATEUSZ WOJCIECHOWSCY - FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA
O NAS | Polnischehandwerke.pl
O NAS

Tradycyjnie i z polotem


 

industry-798642

Firma BAUSERVIS MARCIN I MATEUSZ WOJCIECHOWSKI – jest kreatywnym i profesjonalnym przedsiębiorstwem budowlanym, zapewniającym, fachową oraz kompleksową realizację Państwa inwestycji. Od ponad 10 lat istniejemy w branży budowlanej na rynku niemieckim i szwajcarskim.

Specjalizujemy się w prowadzeniu oraz realizacji wysokiej jakości inwestycji z zakresu budowy różnego rodzaju obiektów użytkowych, usługach instalacyjnych, remontowych oraz wykończeniach wnętrz, ale również usługach elektrycznych i hydraulicznych. Jako rzetelny i kompetentny parter biznesowy, proponujemy najlepsze rozwiązania dla każdego naszego klienta.

Nasza wiedza i doświadczenie w branży pozwala nam mieć pewność, że jesteśmy godnym zaufania partnerem w interesach oraz rzetelnym wykonawcą, którego podstawowym celem jest pełna realizacja założonych inwestycji.

 


Budujemy zaufanie: kompleksowo, rzetelnie, terminowo


 

building-1080589

Od wielu lat prowadzimy wiele inwestycji na terenie Niemiec oraz Szwajcarii. Jako generalny wykonawca, zawsze dbamy o to, aby każda Państwa inwestycja została zrealizowana w wyjątkowy sposób, ze szczególnym uwzględnieniem Państwa preferencji oraz wymagań stawianych wobec każdej realizacji. Chcemy aby współpraca z naszą firmą przebiegała dynamicznie i bezproblemowo.

W dorobku naszej firmy znajduje się bardzo wiele zrealizowanych inwestycji budowlanych, zarówno obiektów mieszkalnych, jak również budynków komercyjnych.

Od samego początku istnienia naszej firmy: BAUSERVIS MARCIN I MATEUSZ WOJCIECHOWSKI na rynku budowlanym, gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość usług oraz wyjątkową terminowość realizowanych inwestycji. Jako firma budowlana, podchodzimy kompleksowo do każdej inwestycji oraz indywidualnie do każdego z naszych kontrahentów.

W swojej bazie klientów posiadamy zarówno firmy oraz osoby fizyczne. Realizowaliśmy projekty zarówno budowlane, instalacyjne jak i remontowe oraz wykończenia wnętrz. Naszą bazę zadowolonych i zaufanych klientów budują firmy, które współpracowały z nami przez wiele lat, ale również firmy, dla których wykonywaliśmy pojedyncze zlecenia. Przyjmujemy zarówno duże inwestycje, jak również małe zlecenia, takie jak remonty i wykończenia mieszkań od osób prywatnych.

 


Co nas wyróżnia? Jesteśmy samowystarczalni


 

equipment-694266

 Jesteśmy kreatywną i rzetelną firmą budowlaną, dlatego do zleceń naszych klientów zawsze podchodzimy w szczególny sposób, a ich inwestycje realizujemy zawsze indywidualnie.
W swojej działalności kierowaliśmy się zawsze kompleksowym podejściem do każdego zlecenia naszych klientów. Dbamy także o najwyższą jakość swoich realizacji, wysoki komfort oraz najwyższe standardy wykonania.

Naszym głównym celem jako firmy budowlanej, jest ciągłe poszerzanie zakresu naszych możliwości oraz wykonywanych usług. Pragniemy być zawsze przygotowani na nowe wyzwania oraz projekty. Dla nas nie ma rzeczy, których nie moglibyśmy zrobić. Nieprzerwanie staramy się iść krok naprzód i dążymy do tego aby zawsze być o jeden krok dalej od naszej konkurencji.

Fundamentem naszej firmy oraz oferowanych przez nas usług, są urządzenia oraz przyrządy, których używamy do codziennej pracy. Są to między innymi, najnowocześniejsze narzędzia pomiarowe, rusztowania, ciężki sprzęt i maszyny, takie jak windy, wysięgniki oraz inne. Posiadamy również flotę samochodów dostawczych różnego typu. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy firmą w pełni samowystarczalną, co pozwala nam z powodzeniem istnieć na rynku niemieckim oraz szwajcarskim.
Współpracujemy również z doświadczonym biurem architektonicznym, dostarczającym najnowocześniejsze rozwiązania oraz projekty dla naszych inwestycji.

 


Jesteśmy zawodowcami. Zatrudniamy specjalistów


 

building-1080599

 Posiadamy bogate doświadczenie oraz wiedzę z zakresu szeroko pojętych usług budowlanych. Z wieloma naszymi klientami współpracowaliśmy wielokrotnie, tworząc dla nich wyjątkowe realizacje. Daje nam to pewność, że nasze usług oraz proponowane rozwiązania stoją na najwyższym poziomie, a zaufanie, którym darzą nas nasi klienci nie pozostawia im żadnych wątpliwości.

Dbając o szczególny rozwój oraz podejście do klienta, w firmie BAUSERVIS MARCIN I MATEUSZ WOJCIECHOWSKI zatrudniamy najlepszych fachowców z wieloletnim doświadczeniem ponieważ wiemy, że aby wykonywać pracę na najwyższym poziomie, z dbałością o najwyższe standardy usług budowlanych, potrzebny jest zespół zaufanych osób, które profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy zapewnią bardzo wysokie standardy oraz w miarę możliwości, jak najkrótsze terminy realizacji. Podczas intensywnego sezonu, zatrudniamy nawet ponad 70 specjalistów.

Wieloletnie doświadczenie naszych współpracowników, fachowa wiedza oraz specjalistyczne uprawnienia do wykonywania swojej pracy, pozwalają na kompleksową realizację powierzonych zadań, przy użyciu najnowocześniejszych standardów oraz rozwiązań.
Jako legalny i rzetelny pracodawca wiemy, jak ważnym elementem współpracy jest to aby osoby, które dla nas pracują, posiadały ważne dokumenty, uprawniające do wykonywania zawodu, dlatego wszyscy nasi pracownicy oraz fachowcy posiadają aktualne uprawnienia oraz są ubezpieczeni przez naszą firmę.

 


Zaufanie i rzetelność. To dla nas podstawa


 

2825432_orig

 W BAUSERVIS MARCIN I MATEUSZ WOJCIECHOWSKI wiemy jak trudno jest zbudować zaufanie. Wiemy także, że rzetelność oraz terminowość to podstawa działania w każdej branży. Wiemy także, że aby z powodzeniem istnieć na rynku, nasza oferta powinna być konkurencyjna i ciekawa. Jako firma budowlana z wieloletnim doświadczenie w branży, zapewniamy zawsze naszym dotychczasowym oraz przyszłym klientom trwałość oraz profesjonalizm jakiego potrzebują.

Jeżeli pragną Państwo zdobyć więcej informacji oraz odpowiedzi, prosimy o kontakt do nas. Nasz rzetelny i doświadczony zespół konsultantów z chęcią udzieli wszelkich niezbędnych odpowiedzi.