MARCIN I MATEUSZ WOJCIECHOWSCY - FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA
USŁUGI | Polnischehandwerke.pl
USŁUGI

Budowa to nasz chleb powszedni


 

construction-645465

Trzon naszej firmy stanowią usługi budowlane, które opieramy na zasadzie od A do Z. Oferujemy kompleksową obsługę, dzięki której nasi klienci mają pewność, że współpracując z nami, nie będzie już istniała konieczność szukania zewnętrznych firm do realizacji usług. My zrobimy wszystko i zapewnimy pełną obsługę inwestycji.

Współpraca z nami rozpoczyna się od konsultacji oraz wyceny Państwa inwestycji. Wszystko po to, aby nasi klienci mieli pewność, że zespół BAUSERWIS MARCIN I MATEUSZ WOJCIECHOWSKI zadba o najlepsze warunki współpracy oraz najwyższą jakość oferowanych usług.

 


Budujemy pod klucz, od podstaw i nie tylko


 

handshake-440959

W swojej rozbudowanej ofercie usług dajemy zawsze gwarancję kompleksowego wykonania obiektów mieszkalnych oraz komercyjnych. Jako główny wykonawca wszystkich inwestycji, oferujemy Państwu pełny zakres usług budowlanych, począwszy od generalnego wykonawstwa inwestycji poprzez roboty ogólnobudowlane i wykończeniowe, prace remontowe, termomodernizację, instalacje dachowe, aż po rozbiórkę pokryć dachowych i płyt elewacyjnych.

 


W szerokiej ofercie naszych usług znajdziecie Państwo takie jak:


 

– budowa domów pod klucz
– budowa obiektów komercyjnych
– stany surowe
– remonty bieżące
– wykończenia wnętrz
– rozbudowy i przebudowy
– montaż ścianek i sufitów gipsowo – kartonowych
– montaż sufitów kasetonowych
– instalacje sanitarne i elektryczne
– kładzenie kostki brukowej
– instalacje dachowe
– maszynowe kładzenie tynków
– ocieplanie budynków
– kładzenie kostki brukowej i nie tylko.

Kierujemy się zasadą, że jeżeli nie oferujesz kompleksowych usług, klient odwróci się w drugą stronę i znajdzie innego wykonawcę. Dlatego gwarantujemy wyłącznie kompleksowe rozwiązania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen zakres usług budowlanych, które wykonywane są przez kadrę wyspecjalizowanych i wykwalifikowanych fachowców. Mając na uwadze najwyższe standardy usług, nasza firma zatrudnia najlepszych pracowników.

Jeżeli interesują Państwa usługi, które nie zostały wyszczególnione, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami:
0048608084534
004917699143187
00491638871970

i mailowy: minammm@wp.pl

Nasz zespół z miłą chęcią doradzi oraz odpowie na każde Państwa pytanie. Zapewniamy także, że jako firma dbająca o kontakt z klientem, złożymy Państwu ofertę nie do odrzucenia.